HISTORIE
HISTORIE

Zde naleznete základní informace o historii firem, které vyrábí kvalitní Italské výrobky pro váš dům s dlouholetou tradicí.

 

GALBUSERA      CROLLA     TAGINA      DAMIANO      RESTART FIRENZE      SBORDONI

 

 


GALBUSERA

 

Nachází se na úpatí Alp na břehu jezera Como tato italská firma, která vznikla již  v roce 1925 je zaměřená  na  výrobu dekorativního železa.

Všechny výrobky jsou vyráběny tradičními metodami, takže každý kus je  jedinečný.

Využití technik řemeslné výroby v kombinaci s moderními technologiemi, dodává  produktúm Galbusera vysokou kvalitu a to jak z hlediska technického tak i  estetického.

Tato společnost stále vyniká svou vážností a profesionalitou, které ji charakterizují od roku 1925.

 


CROLLA

Firma Roberto Crolla srl Rubinetterie  byla založena v roce 1964 s cílem stát se dobrým výrobcem historických kohoutků. Brzy se také stala důležitým referenčním bodem pro výrobu a distribuci  vysoce kvalitních kohoutků z řady Crolla a designu " Leonardo " v několika různých odstínech.

RESTART FIRENZE

Je to již dávno co Restart zatoužil přivézt tradici dávných toskánských kuchyní, vybudovat zařízení pro vaření a znovuobjevit krásu v tradici.

Dokonce i dnes, v dílnách továrny, v  ruckách kvalifikovaných řemeslníků, dávajících život do naší kolekce strojů pro vaření, jsou za použití vysoce profesionálního nářadí, postaveny z nejkvalitnějších materiálů: mosaz - lití, leštěná měď, železo, ocel jednotlivé produkty.

Z tohoto důvodu, každá tvorba je kus nábytku, unikátní a exkluzivní,který je  vytvořen tak , aby vyhovovaly potřebám každého zákazníka. Možná právě proto, jsou vlastníci výrobků Restart  Firenze právem hrdi na své kuchyně.


Obklady Tagina

Historie firmy Tagina se  začíná v roce 1973 a jedná se o příběh cesty, který se opírá o dědictví, zanechané výrobní školou GUALDO TADINO. Sázka na tradici, kvalitu a ruční výrobu vytvořila solidní základ, na kterém lze postavit obchodní úspěch. Vše je podpořeno s cílem o krásu a eleganci umění.

Jedním z prvků, který Taginu v keramickém sektoru odlišuje od jiných, je přítomnost vlastní výzkumné laboratoře s týmem techniků, chemiků a malířů. Výrobní proces kombinuje řemeslnou dovednost s podnikatelským duchem a moderní, efektivní průmyslovou výrobu. Výsledkem jsou produkty s vysokou technickou a uměleckou úrovní.

Základ výrobního portfolia tvoří klasické kolekce vyznačující se jemnými barvami, jasnými detaily, klasickými architektonickými prvky a luxusními dekory, ručně zdobenými. Kolekce DORÉ, RONDÓ, POMPEIANA, MINOICA, RENAISSANCE, PIETRE PERLATE a další jsou hymnou historické krásy, která vychází z rovnováhy klasického stylu.

 

Kolekce FUCINA, zástupce moderních sérií, esteticky čistý produkt s extrémní personifikací a vysokým emocionálním nábojem.

 

ILVE ITALSKÉ SPORÁKY VE VAŠÍ KUCHYNI

Všechno to začalo v roce 1969 v italském městečku Campdarsego, v provincii Padova, kde se Eugenio Illotti a Evelino Berno, rozhodli založit firmu ILVE. PlynovÉ sporáky mají  rozsáhlou výbavou, špičkovou funkčnost a vysokou spolehlivost, která je kombinovaná s nezaměnitelným designem.

 

Vestavěné  trouby

Varné  desky: